Mladinci po dobri igri izgubili proti RD Slovan, kadeti zmagali v Metliki

Mladinska ekipa RK Trimo Trebnje je v 9. krogu 1. mladinske lige gostovala v Ljubljani, pri vodilni ekipi lige RD Slovan, ki v letošnji sezoni še ne pozna poraza  ter izgubila z rezultatom 28:27. Mladinci so prikazali borbeno igro in večji del drugega polčasa vodili. Po prikazanem bi si zaslužili vsaj točko, vendar zadnji napad niso uspeli zaključiti z zadetkom. To je bil letos že tretji poraz z enim golom razlike.

RD SLOVAN : RK TRIMO TREBNJE  28:27 (15:13)

RK Trimo Trebnje: Butkovec E. 3;  Zoran A. 8; Femec M. 1; Skol R. 9; Ratajec R. 2; Čeh M.; Rokavec R. 1; Križman S. 3;Butkovec T; Brana U.; Brzin A.

Kadeti so v 11. krogu gostovali v Metliki ter zmagali z rezultatom 26:32. Po izenačenem prvem polčasu so v drugem polčasu zaigrali v obrambi veliko bolje ter zasluženo slavili za 6 zadetkov. Najboljši strelec pri Trebanjcih je bil Urban Križman, ki je dosegel 7 zadetkov.

RK METLIKA : RK TRIMO    26:32   (16:17)

RK Trimo Trebnje: Potrebuješ G. 6; Povhe L.; Krevs M. 3; Mlakar V. 2; Jerlah A. 3; Gruden T.; Kravcar S.25; Lukšič M.; Gruden D. 2; Križman U 7; Baznik 6; Urbič Ž. 11 obramb (40%); Vencelj N. 1 obramba (50%); Ferlin N 2 obrambi (28%).

LESTVICA KADETI (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)

1. RD RIBNICA RIKO HIŠE 10 8 2 0 352 : 276 (0:0) 18 (0) 0
2. RK TRIMO TREBNJE 11 9 1 1 356 : 258 (0:0) 19 (0) 0
3. MRK KRKA 10 6 0 4 330 : 261 (0:0) 12 (0) 0
4. RK GROSUPLJE 10 6 0 4 303 : 265 (0:0) 12 (0) 0
5. RK SVIŠ PEKARNA GROSUPLJE 10 4 1 5 287 : 281 (0:0) 9 (0) 0
6. RK METLIKA 9 4 0 5 277 : 252 (0:0) 8 (0) 0
7. RK ČRNOMELJ 9 1 0 8 242 : 352 (0:0) 2 (0) 0
8. RK GRČA KOČEVJE 10 0 0 10 236 : 432 (0:0) 0 (0) 0