Mladinci nadaljujejo niz zmag

mladinciV petek se je v dvorani OŠ Trebnje odigrala tekma 6. kola 1. mladinske lige. Nasprotnik je bil Dol TKI Hrastnik, ki v prejšnjih krogih ni zabeležil veliko zmag. Takoj na začetku je Trebanjcem uspelo povesti za 3 zadetke, vendar te prednosti niso zadržali dolgo, saj je bil rezultat skozi celoten prvi polčas izenačen. Ob polčasu je bil rezultat 14:14. V drugem polčasu je igra spominjala na prvi polčas, saj sta bili obe ekipi izenačeni.Pred koncem tekme se je poškodoval Sebastjan Križman, eden od nosilcev trebanjske igre. V zadnjih desetih minutah je domačim rokometašem uspelo izboljšati realizacijo v napadu in z borbeno obrambo priti do štirih golov prednosti. Tekma se je končala z izidom 30:26.

RK TRIMO TREBNJE: RK DOL TKI HRASTNIK    30:26  (14:14)

RK TRIMO TREBNJE: Udovič U. 7, Kotar M. 5, Čeh M. 1, Femec M. 4, Butkovec T. 3, Rokavec R. 3, Skol R. 3, Križman S. 4, Kravcar S., Gruden D., Lukšič M., Jerlah A., Krese T., Ferlin N., Brana U., Urbič Ž.