Mladinci na domačem terenu še naprej neporaženi

[singlepic id=3623 w=320 h=240 float=right]V nedeljo 20.10.2013, ob 11.30 je bila v športni dvorani OŠ Trebnje odigrana tekma 4.kroga 1. slovenske mladinske lige. V goste so tokrat prišli rokometaši RK Krško. Od domačih igralcev je zaradi poškodbe manjkal Rok Skol, ki je eden od nosilcev igre. Že na začetku so Trebanjci povedli in prednost obdržali skozi celoten prvi polčas kljub veliko napakam. Ob polčasu je bil rezultat 15: 11. Drugi polčas je bil podoben prvemu,  saj so se domači uspeli oddaljiti le za 4 gole. 3 minute pred koncem pa so se jim gostje približali na gol zaostanka, a rokometaši Trebnjega so ohranili trezne glave in pripeljali tekmo suvereno do konca. Zmagali so za 3 gole. Končni rezultat je bil 30: 27.

RK TRIMO TREBNJE: RK KRŠKO 30:27  (15:11)

RK TRIMO TREBNJE: Križman U. 1, Gruden, Rokavec, Butkovec 2, Križman S. 4, Lukšič, Kravcar,Baznik 2, Kotar 7, Udovič 13, Femec 1, Jerlah, Čeh, Ferlin, Urbič, Brana;