Mladinci leto zaključili z 5. zaporedno zmago

Mladinci smo leto zaključili v Ljubljani proti Slovanu. Dober odnos in volja se nadaljujeta in to je posledično pripeljalo do 5. zaporedne zmage.

Tekmo smo začeli motivirano in odločno in povedli 3:1. Dobro je na golu začel Gabrijel, ki je nadomestil Zakoška, ki je prišel iz kolokvija na fakulteti direktno na tekmo. Imeli smo dober tempo in dobro igrali v obeh smereh. Ko smo menjali nekaj igralcev, smo rezultatsko malo padli, a smo polčas pripeljali uspešno do konca (16:14).

Tudi drugi polčas smo odločno začeli in z delnim izidom 3:0 povedli za 5. Nato nam je rahlo padla zbranost v zaključkih akcij in domačini so nas ujeli in v 44. minuti celo povedli (23:22). Ob nastali situaciji nismo izgubili glave in mirno ter preudarno tekmo vrnili nazaj v našo korist. Do konca tekme smo naredili delni izid 9:4 in zasluženo zmagali. Čestitke vsem igralcem za korektno odigrano srečanje, ki nas je na lestvici približal v boju za najvišja mesta.