Mladinci izgubili proti Celju

mladinciV sredo, 5. 3. 2014, je bila odigrana zaostala tekma 1. mladinske lige med domačinom RK Celjem Pivovarno Laško in gostujočo ekipo RK Trimo Trebnje.

Trebanjci so začeli medlo in Celjani so to s pridom izkoriščali in v 6. minuti je moral gostujoči strateg ukrepati z minuto odmora, saj je bil delni izid 6:1 za Celjane. Po minuti odmora so Trebanjci postali bolj enakovreden tekmec, a razlike jim vseeno ni uspelo zmanjšati do odmora. Prvi polčas se je končal z rezultatom 20:15. Drugi polčas so Trebanjci nadaljevali dobro v napadu, a obramba je še vedno šepala in Celjani so se do konca tekme odlepili na 10 golov prednosti. Končni rezultat je bil35:25 in tako so igralci celjske ekipe zasluženo osvojili novi dve točki. Pri domačih je bil v napadu najbolj razpoložen Blaž Janc z 8 zadetki, pri gostujoči ekipi pa jih je prav toliko zabil tudi najučinkovitejši igralec Trima Uroš Udovič.

RK CELJE : RK TRIMO TREBNJE  35:25  (20:15)

Strelci za Celje: Janc 8, Čavor 7, Topolovec, Malus 2, Korošec 1, Marguč 5, Cvetko, Kunst, Popovič 3, Kostomaj 7, Jovan Hrustl 1, Beđeti 1. VRATARJA : Kastelic, Nunčič;

Strelci za Trebnje: Krese, Butkovec, Lukšič, Rokavec, Jerlah 2, Križman S. 1, Kravcar, Križman U. 1, Čeh, Skol 6, Kotar 3, Baznik 4, Udovič 8. VRATARJI : Ferlin, Brana, Urbič;