Mladinci: Boljši od Krčanov

Krško, 31.1.2016
Ne bomo pisali o tistih ki so poškodovani ali jih je gripa prikovala v posteljo, ampak o zelo razredčeni vendar bojeviti in željni zmage ekipi.
Že v uvodu tekme smo  domačinom nakazali po kaj smo prišli. Kompaktna in bojevita obramba 5:1 je delovala in s tem tudi vodstvo za nekaj zadetkov. Vratar Urbič je pokazal, da je eden od najperspektivnejših mladih vratarjev. Padec v igri je bil edino v srednjem delu drugega polčasa, kjer so domačini izenačili. Po minuti odmora smo zopet postavili stvari na pravo mesto in končnico odigrali zelo kakovostno. Vsi igralci so se podredili kolektivu in vsak je dal svoj doprinos k uspehu. Čestitke.
Strelci: Femec 6, Mlakar 5, Verbič 4, Željko 4, Pernovšek 11.
Trenutno smo na šestem mestu z 15 točkami.
RK KRŠKO : RK TRIMO  28:30 (12:15)
Sedaj sledi krajši premor, nadaljujemo pa 28.2.2016, ko nam v goste prihaja ekipa RK ORMOŽ