MLA: Poraz in zmaga

Celje 15.10.2017. Derbi kroga ni prinesel uspeha. Že od prve minute smo delovali nezbrano v napadu in premalo odločni v obrambi. V vseh elementih igre je bilo preveč napak. Tudi po presingu, kjer smo se domačinom približali, zatem pa zopet prelahko izgubljali žoge in delovali premehko v obrambi. Enostavno je bil nasprotnik boljši. Za nas pa dober test za nadaljevanje prvenstva in nova dokazovanja.
Strelci: Horžen K. 11, Redek 3, Kotar Marko 3,Kotar Miha 2, Medved 1, Hriberšek 1, Jerlah 4, Pangerc 2, Majzelj 1

RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO : RK TRIMO    34 : 27  (18:11)

Slike Celje

Koper 17.10.2017. Veliko bolj odločno in motivirano smo začeli tekmo. Od prve minute smo narekovali potek igre v našo korist. Dogajali so se majhni padci v igri, vendar zmaga nikoli ni bila po vprašanjem. Rotirali smo obrambi 6:0 in 5:1, veliko pa tudi igrali z sedmimi igralci v napadu. Minutažo smo dobro porazdelili med igralci in vsi so se tudi vpisali med strelce.
Srelci: Majzelj 1, Jerlah 3, Hriberšek 2, Kotar Miha 2, Kotar Marko 11, Kukemberger 1, Redek 3, Horžen Kristjan 5, Horžen Jan 6

RD KOPER 2013 : RK TRIMO    29 : 34   (12:17)

Slike Koper

V petem krogu igramo doma z ekipo RK JERUZALEM ORMOŽ. Tekma je v nedeljo 22.10.2017, ob 18.30 uri.