MLA: Pomembna zmaga

Trebnje 12.2.2017. Zaradi prestavitev tekem smo padli iz tekmovalnega ritma, zato nismo vedeli v kakšni pripravljenosti smo. Prvi del polčasa smo bili poravnani. Po minuti odmora in z bolj odločno obrambo 5:1 smo prevzeli pobudo in nasprotniku ušli na varno razliko petih zadetkov. Prav tako odločno in tudi uspešno v napadu smo igrali drugi polčas. Kompaktna, borbena in gibljiva obramba nam je omogočala polkontro in kontro in z tem tudi doseganje lahkih zadetkov. Razlika osmih zadetkov nam je omogočala, da smo vstopili v sigurno končnico. Vendar zaradi naše nezbranosti pri zaključnih strelih so se gostje približali, ampak niso ogrozili naše zmage. Zmagala je več ko zaslužena in vsi igralci so dali svoj doprinos. Čestitke.

Strelci: Željko 8, Medved 3, Mlakar 1, Verbič 3, Kotar Miha 1, Kotar Marko 7, Cvetko 2, Horžen 3, Mikec 2.

RK TRIMO : RD URBANSCAPE LOKA    30 : 28  (16:11)

Trenutno na lestvici delimo drugo mesto z dvema tekmama manj. Kdaj bomo odigrali zaostali dve tekmi bomo pravočasno obvestili.