MLA, boljši od Slovana

13.3.2017 so odigrali tekmo 17.kroga v Ljubljani pri vedno neugodnem Slovanu. Začetek in prvi del smo bili rezultatsko poravnani in šele v drugem delu prvega polčasa smo z spremembo branjenja
povedli in končali polčas v prednosti treh golov. Drugi del smo začeli neodločno in domačini so nas ujeli in poravnali na 22:22. Z rotacijo po igralnih pozicijah in bolj odločno obrambo 5:1 smo naredili delni izzid 6:0 in domačine prisilili v tehnične napake in z tem povečevali vodstvo. Priložnost za dokazovanje so dobili vsi igralci. Čestitke.

RD SLOVAN : RK TRIMO (15:18) 24:38

Strelci: Željko 8,Hriberšek 3, Pelko 2, Horžen 8, Mlakar 4, Verbič 5, Kotar Miha 2, Kotar Marko 5, Mikec 1

Naslednjo tekmo igramo doma z ekipo RK KRŠKO, ki z nami delijo drugo mesto in so nam v jesenskem delu pokazali kako se bori za svoj klub.