MDB: Zmaga nad Krškem, se je Ribnica prestrašila trebanjske moči?

MDB, sezona 2014/15V soboto, 18 .4. 2015, se je v dvorani srednje šole v Krškem odvijala tekma med RK KRŠKO in RK TRIMO TREBNJE v kategoriji MDB.

Tekmo smo začeli dokaj zmedeno, saj so domačini povedli z delnim izidom 0:3. Ko smo se zbrali in igrali malo bolj živo, smo domačine kmalu ujeli ter povedli, polčas pa končali z vodstvom za en gol (6:7). Trener Radelj je v odmoru med polčasoma poudarjal, da je treba biti trden v obrambi in odločen v napadu. Domačini so 2. polčas začeli z izenačenjem (7:7, 8:8), nato pa smo prevzeli pobudo in vodstvo povečevali. Najvišja prednost je pred koncem tekme znašala 10 golov (8:18).

Končni rezultat – 12:19.

TRIMO TREBNJE: T. Zakošek, L. Zupančič, L. Keržan (1), J. M Candelari, R. Grabljevec, T. Perpar, P. Kotar (1), J. Primc, P. Potrebuješ, D. Gorec, M. Metelko (1), J. Šenica (5), G. Gole (11)

Predvidena je bila še tekma med RK TRIMO TREBNJE in RK RIBNICA RIKO HIŠE, vendar slednja ekipa ni prišla na tekmo.