MDB z drugo zaporedno zmago

MDB, sezona 2014/15V soboto, 31. 1. 2015, se je v Športnem centru Ribnica odvijala tekma MDB med RD RIKO RIBNICA in RK TRIMO TREBNJE. Mladi asi smo tekmo začeli pogumno in povedli z 0:1. Ribničani so sicer izenačili in zaradi naših napak povedli s 3:1. Trebanjci smo jih z zbrano igro ujeli in povedli, nato pa vodstva nismo več spustili iz rok. Naša prednost se je ohranila do konca prvega polčasa. Na odmor smo šli s tremi goli prednosti – 9:12. V drugem polčasu so se Ribničani odločili za boljše pokrivanje naše zunanje linije (Novak, Šenica, Gole), vendar se jim to ni izplačalo. Vodstvo smo sredi 2. polčasa povečali na 5 golov. V napadu in obrambi smo igrali brezhibno in si na koncu prislužili še kako želeno zmago. Končni rezultat – 17:22.

RK Trimo Trebnje: L. Zupančič, T. Zakošek, G. Gole (7), J. Šenica (5), B. Novak (8), A. Kuzmanovič, M. Metelko (2), J. Primc, J. Mandelj, L. Keržan, P. Potrebuješ