MDB : Uspešni v kvalifikacijah za polfinale

V nedeljo 6.3.2016, se je v sevniški športni dvorani odvijal kvalifikacijski turnir za polfinale med MDB  RK Trimo Trebnje in RK Sevnica

Naši fantje so kljub kritičnim napovedim, pričeli tekmo z dobro obrambo in prav tako napadi.  Z dobro igro so prvi polčas končali 11:4. V začetku drugega polčasa so nekoliko popustili, vendar so se izboljšali in končali igro z rezultatom 24:12.

RK Trimo Trebnje: RK Sevnica 24:12 (11:4)

RK Trimo Trebnje: Jarc J., Bajc N., Gorec D., Potrebuješ P. (3), Kuzmanovič A.(3),

Kolenc F.(4), Grabljevec R., Kotar P.(6), Šenica J.(7), Hočevar A., Pušlar M. (1), Smolič D., Zakošek T.

MDB: Z odlično igro premagali Ormož

V nedeljo 6.3.2016, prav tako v sevniški dvorani, so MDB Trimo Trebnje slavili zmago nad ekipo,  RK Jeruzalem Ormož. Ekipi sta bili ves čas tekme zelo enakovredni. Prvi polčas se je končal z golom razlike za naše. V drugem polčasu pa so naši fantje delovali zelo tekmovalni in uigrani, brez večjih napak so povedli in zmagali za gol razlike. Seveda pa moramo pohvaliti tudi naša odlična vratarja.

RK Jeruzalem Ormož: RK Trimo Trebnje 13:11 (7:8)

RK Trimo Trebnje: Jarc J., Bajc N.(3), Gorec D., Potrebuješ P., Kuzmanovič A.(1), Kolenc F.(3), Grabljevec R(1), Kotar P., Šenica J.(5), Hočevar A., Pušlar M., Smolič D., Zakošek T.