MDB NADALJUJEJO Z ZMAGAMI

Dne 1.4.2016 se je v dvorani Polaj Trbovlje odigrala tekma med moštvoma RD RUDAR in RK TRIMO TREBNJE.

Ta tekma je bila po prepričanju fantov že vnaprej dobljena.  Vendar pa je bilo na dan tekme  med našimi, pomanjkanje iz strani igralcev, saj sta bila iz prve postave le dva tekmovalca.

Z igro niso začeli najboljše, nasprotna ekipa je ves prvi polčas vodila  s kar nekaj golov prednosti. Polčas se je končal z dvema goloma razlike (15:13) za nasprotno ekipo.

V prvi polovici drugega polčasa so se naši fantje približali nasprotni ekipi in igrali zelo izenačeno. V drugi polovici polčasa, pa so naš trener in igralci, izkoristili napake nasprotnega trenerja.  Dali so vse od sebe in povedli ter zmagali s 4 goli prednosti.

Izpostaviti pa moram igralca Šenico, ki je podrl svoj osebni rekord.

Zmago so proslavili tako, da je naš edini navijač, celo ekipo odpeljal na sladoled.

RD RUDAR:RK TRIMO TREBNJE -23:27

RK TRIMO TREBNJE: Pušlar M.(1), Jarc J.,Gorec D., Potrebuješ P.(1), Candellari  J., Pikelj M.(3),

Bajc N.(5), Šenica J.(17), Smolič D., Zakošek T.