MDB: Ko tekmo odloči en igralec

V Grosupljem je v soboto, 17. 1. 2015, potekala tekma mlajših dečkov B med domačim RK Grosuplje in RK Trimo Trebnje. Že prvi napad je domačim prinesel vodstvo z 1:0. Do polčasa smo igrali nezbrano tako v napadu kot v obrambi, naša igra pa se kljub minuti odmora, ki jo je zahteval naš trener Radelj, ni spremenila. Sredi polčasa je domača ekipa vodila že za 6 golov, na odmor pa je odšla s prednostjo 4 zadetkov (15:11). Drugi polčas smo začeli veliko bolj zbrano. Poskušali smo zaustaviti najboljšega igralca RK Grosuplje J. Tibolo, ki je v prvem polčasu dosegel kar 12 golov (do konca tekme pa 18). To nam je v dobršni meri tudi uspelo, zato smo se pred koncem tekme domačinom približali na samo gol zaostanka (19:18). V odločilnih trenutkih pa spet nismo bili dovolj zbrani in domači so z nekaj lahkimi goli ob koncu tekme dosegli zanesljivo zmago.

Končni rezultat – 23:18.

RK Trimo Trebnje: T. Zakošek, L. Zupančič, L. Keržan, B. Novak (7), M. Metelko (3), J. Šenica (2), A. Kuzmanovič (1), G. Gole (5), R. Grabljevec, P. Kotar