MDB premagali Kočevje

[singlepic id=3607 w=320 h=240 float=right] V nedeljo, 20.10.2013, se je v Trebnjem odvijal 3. krog predtekmovalne skupine CENTER II. Med seboj sta se pomerili ekipi Trebnjega in Kočevja. V prvi polovici prvega polčasa sta ekipi igrali izenačeno igro, ob koncu prvega dela igre pa je bilo jasno kdo prevladuje na igrišču. Trebanjci smo dobili polčas z rezultatom 13: 7. V drugem polčasu se je prednost golov povečevala, ključ do zmage pa je bila tudi dolga klop. Priložnost za igro so dobili vsi igralci. Tekmo smo zmagali z rezultatom 26 : 19 in si priigrali nove točke. Najboljši strelec tekme je bil Samuel Pate, ki je zadel kar 13 golov.

RK Trimo Trebnje : RK Grča Kočevje 26 : 19 (13 : 7)

RK Trimo Trebnje: Gaberc, Mežan, Kovič, Rakar, Rajk 7, Rezelj 1, Erman 2, Pate 13, Vovk 1, Kirm, Čulk 2, Novak, Gole, Pangrc, Peterle ;