mda_14-15V soboto, 14. 3. 2015, se je ob 10.00 v dvorani OŠ Trebnje  odvijala tekma med domačim RK TRIMO TREBNJE in RD LOKA URBANSCAPE. V začetku tekme smo imeli zelo čvrsto obrambo, ampak v napadu smo imeli težave, saj žoga nikakor ni hotela iti v gol (štiri vratnice v prvih štirih minutah). Prvi gol smo zadeli šele v 6. minuti, potem pa smo se razigrali tako v napadu kot v obrambi. Ob polčasu je bil rezultat 11:6. V drugem polčasu smo še naprej imeli čvrsto obrambo in zabijali v napadu.Tako je trener lahko naredil tudi nekaj menjav, da so priložnost dobili tudi drugi igralci. Ob koncu smo tako zmagali z  rezultatom 24:15. Že v sredo, 18. 3. 2015, ob 18.00 sledi nasledna tekma v Kozini proti aktualnim državnim prvakom.

RK TRIMO : RD LOKA 24:15 (11:6)

RK TRIMO TREBNJE: Mežan M., Rezelj T., Povše T. 9, Mlakar G. 1, Rakar J. 1, Pangerc M., Kirm A., Čulk A. 1, Rajk M. 7, Pate S. 4, Dular Ž., Vovk Ž. 1, Erman K., Jevnikar R.