MDA: Zanesljiva zmaga

MDA, sezona 2015/16V soboto, 7. 11. 2015, se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma MDA med rokometaši domačega kluba in ekipo iz Črnomlja.

Že v uvodnih minutah smo pokazali odločnost in željo po zmagi in hitro povedli za 3 gole. Z zanesljivo igro tako v obrambi kot v napadu smo 1. polčas dobili za šest golov (13:7). Tudi v uvodnih minutah 2. polčasa smo igrali svojo igro in povišali prednost na 10 golov. Črnomaljci nam kljub razigranemu Luki Muhiču (9) niso mogli slediti. Če smo naredili kakšno napako, se je v vratih izkazal naš vratar. Zmaga tako niti v enem trenutku ni bila vprašljiva.

Končni rezultat – 28:17

RK TRIMO TREBNJE: L. Zupančič, T. Zakošek, P. Potrebuješ, L. Keržan (2), F. Kolenc (1), M. Metelko (6), B. Novak (7), A. Kuzmanovič (2), J. Šenica (3), G. Gole (7)