MDA: Za konec sladka zmaga

V soboto, 6. 2. 2016, smo se MDA v zadnjem krogu v domači dvorani pomerili z gosti iz Ribnice. Tekmo smo zaradi velike želje po dobrem rezultatu začeli precej nervozno. Kljub vodstvu je po nekaj naših nepotrebnih napakah in po izenačenju gostov na 3 trener Marko Radelj zahteval minuto odmora, po njej pa je naša igra stekla. Do sredine 1. polčasa smo si priigrali 4 gole prednosti, polčas pa se je končal z našim vodstvom za 2 gola (13:11). Tudi v drugem delu igre smo igrali zanesljivo v obrambi in še naprej zadevali. Naša vratarja sta odlično opravila svoje delo in ubranila nekaj čistih priložnosti za gol nasprotnih igralcev. Sredi 2. polčasa je prednost narasla na 5 golov, s to razliko pa se je tekma tudi končala.

Končni rezultat27:22.

RK Trimo Trebnje: T. Zakošek, L. Zupančič, G. Gole (11), M. Metelko (7), B. Novak (5), J. Šenica (3), F. Kolenc (1), P. Kotar, N. Bajc, R. Grabljevec,