MDA: Z zasluženima dvema točkama iz Črnomlja

V soboto, 16. 1. 2015, se je v dvorani ŠD Loka odvijala tekma MDA med domačini iz Črnomlja in RK Trimom iz Trebnjega.

Naša ekipa je tekmo začela zelo borbeno predvsem v obrambi in tudi v napadu smo bili zelo učinkoviti. Prvi polčas smo končali z visokim vodstvom osmih golov (8:16). Zmagovalnega tempa v drugem polčasu nismo izgubili, ker smo vodstvo povišali celo na 11 golov. Tekma se je končala z rezultatom 20:29 in iz Črnomlja se vračamo z zasluženima dvema točkama.

Med našimi igralci je bil najbolj učinkovit Gašper Gole, ki je dosegel 12 golov, na strani domačinov pa Luka Muhič, ki jih je dosegel kar 16.

Končni rezultat – 20:29 (8:16)

RK TRIMO TREBNJE: L. Zupančič , T. Zakošek, N. Bajc, F. Kolenc, R. Grabljevec, P. Potrebuješ, M. Metelko (2), P. Kotar (4), L. Keržan (2), B. Novak (2), A. Kuzmanovič (2), J. Šenica (5), G. Gole (12)