MDA v Novem mestu igrali neodločeno

mda_14-15V četrtek , 6.11.2014, se je v športni dvorani Marof v Novem mestu odvijala tekma med Krko in Trimom.Na začetku smo Trebanjci zaostajali za nekaj golov. Rezultat je do konca prvega polčasa nihal gor in dol. Ob polčasu smo zaostajali za 4 gole. Že na začetku prvega polčasa smo dobili tempo in smo zelo hitro ujeli domačine in tudi povedli. Tudi naš vratar se je po polčasu malo “streznil” in branil tudi nekaj zahtevnih strelov. Krkaši so v obrambi začeli popuščati, mi pa smo to priložnost izkoristili. Proti koncu smo vodili za dva gola, a je naša obramba malo popustila. Končni rezultat je bil 27:27.

MRK KRKA : RK TRIMO TREBNJE  27:27  (14:10)

RK TRIMO TREBNJE: Čulk A.3,  Rajk M.10,  Povše T.11, Pate S.2,  Mlakar G.1, Pangrc M.1, Jevnikar R., Erman K., Kirm A., Rezelj T., Mežan M., Dular Ž., Kovič O., Miha G.:

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (MLAJŠI DEČKI A)

1. RD RIKO RIBNICA 4 4 0 0 123 : 93 (0:0) 8 (0) 0
2. RK SVIŠ IVANČNA GORICA 4 2 0 2 100 : 103 (0:0) 4 (0) 0
3. MRK KRKA 3 1 1 1 85 : 62 (0:0) 3 (0) 0
4. RK TRIMO TREBNJE 2 1 1 0 52 : 41 (0:0) 3 (0) 0
5. RK GRČA KOČEVJE 2 0 0 2 34 : 54 (0:0) 0 (0) 0
6. RK ČRNOMELJ 3 0 0 3 59 : 100 (0:0) 0 (0) 0