MDA uspešni na gostovanju v Črnomlju

mda_14-15V nedeljo, 16. 11. 2014 se je v športni dvorani v Črnomlju odvijalo četrto kolo predtekmovalne skupine CENTER II med Črnomljem in Trimom. Mladi Trebanjci so tekmo začeli odločno in si z dobro igro v obrambi v 15. minuti srečanja priigrali devet zadetkov prednosti (1:10). Do polčasa smo malenkost popustili, vendar še zmeraj igrali dokaj dobro. Rezultat ob polčasu je bil 5:16 za Trimo.  V drugem polčasu so priložnost za igro dobili vsi in tekmo smo mirno pripeljali do konca. Tekma se je na koncu končala z rezultatom 16:26 za Trimo. V naslednjem krogu v Trebnje prihaja Ribnica. Tekma bo v četrtek, 20. 11. 2014, ob 17.00.

RK ČRNOMELJ : RK TRIMO   16 : 26 (5:16)

RK TRIMO TREBNJE: Pate S. 2 Čulk A. 6, Rakar J. 1, Rajk M. 4,  Povše T. 6, Pangrc M. 1, Jevnikar R., Erman K. 2, Kirm A. 2, Rezelj T. 1, Mežan M. 1, Dular Ž., Kovič O., Miha G.;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (MLAJŠI DEČKI A)