MDA, sezona 2014/15V torek, 16. 12. 2014, je v domači dvoran​i v Trebnjem potekala tekma med domačim Trimom in Krko. Čeprav smo začeli z veliko izgubljenimi žogami, smo vseeno mi zadeli prvi gol. Rezultat se je do rezultata 3:3 izenačeval, potem pa smo se Trebanjci odločili, da bomo pokazali nekaj svojih rezerv in tako smo prešli v vodstvo, ki ga nismo več izpustili iz rok. Rezultat ob polčasu je bil 17:11 za Trimo. Drugi polčas je z zadetkom otvorila Krka, a vseeno nas niso mogli dohiteti zaradi naše prevelike prednosti. Ob koncu je trener dal zaradi prednosti možnost vsem igralcem. Na koncu smo se veselili z rezultatom  27:21 in smo edina ekipa, ki še nimamo poraza.

RK Trimo Trebnje : MRK Krka 27:21 (17:11)

RK Trimo Trebnje: Erman K., Mlakar G.5, Dular Ž., Rezelj T.3, Jevnikar R., Pangrc M., Rajk M.11, Čulk A.3, Rakar J., Povše T.4, Vovk Ž.1, Mežan M., Kirm A., Gaberc M.;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (MLAJŠI DEČKI A)