MDA: Ribnica premočna za mlade Trebanjce

mda_14-15Danes je za mlajše dečke A potekala zadnja tekma predtekmovalne skupine CENTER II. Igrali smo proti RD Riko Ribnici, ki pa smo jo doma že visoko premagali. Mislil smo, da bomo to tekmo z lahkoto zmagali, a naši načrti se nam niso uresničili. Ob polčasu je Ribnica vodila z rezultatom 14:9. Drugi polčas smo se Trebanjci približali domačinom na en gol razlike. Po tistem golu pa so se domači zopet zbrali in nam ušli na neulovljivo prednost. Nismo mogli ustaviti njihovega najboljšega igralca, pa tudi naši vratarji niso pobranili skoraj nobenega strela. Tekmo je zaključila Ribnica s petimi goli prednosti. Ker je bila to zadnja tekma v predtekmovanju, ki smo ga končali na 2. mestu sledi enomesečni premor. Polfinale pa se prične 7. oziroma 8. 3. 2015. Mladi Trimovci so v polfinalni skupini A in se bodo tako pomerili proti aktualnim državnim prvakom RD Jadran, RD Loka in 2. uvrščeni ekipi, ki bo še igrala kvalifikacije v naslednjem tednu.

RD Riko Ribnica : RK Trimo Trebnje   26:21 (14:9)

RK Trimo Trebnje: Kirm A., Pangerc M., Mežan M., Erman K., Povše T.5, Pate S.2, Mlakar G.1, Čulk A., Rajk M.10, Rezelj T.3, Rakar J., Dular Ž., Novak M., Gaberc M., Kovič O.,