MDA: Premagali MRD Dobova

V nedeljo, 24. 4. 2016, smo rokometaši MDA RK Trimo Trebnje v domači dvorani z vrstniki iz Dobove odigrali tekmo 5. kroga v 3. nadaljevalni skupini. V 1. polčasu so sicer oslabljeni tekmeci dobro sledili našemu ritmu igre, ker v obrambi nismo bili dovolj trdni in tudi igra v napadu ni stekla. Na odmor smo tako odšli s prednostjo zadetka (12:11). V 2. polčasu pa smo z dobro obrambno igro, ko sta se z nekaj izjemnimi obrambami izkazala tudi naša vratarja, in učinkovitim napadom prednost povečevali, tako da zmaga ni bila niti za trenutek ogrožena.

KONČNI REZULTAT – 31:23

RK TRIMO TREBNJE: L. Zupančič, T. Zakošek, G. Gole (10), J. Šenica (8), F. Kolenc (3), R. Grabljevec  (3), A. Kuzmanovič (2), B. Novak (2), M. Metelko (2), P. Kotar (1)