MDA: Poraz proti RK Metlika

V nedeljo, 22. 11. 2015, se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma med RK Trimo Trebnje in RK Metlika.

Začetek tekme je obetal veliko, saj smo domačini povedli za 2 gola. Gosti so s hitro igro izenačili na 3:3, nato pa si nihče ni priigral občutnejše prednosti. Sledile so minute, v katerih je imela naša ekipa veliko težav v obrambi. Do konca 1. polčasa so gosti ušli za 4 gole (9:13). Tudi nadaljevanje tekme je pripadlo gostom. Domačini smo imeli veliko težav v napadu, saj nismo mogli zadeti gola, gosti pa so narekovali hiter ritem in vodstvo povišali na 8 golov. Sredi 2. polčasa smo se uspeli nasprotniku približali na šest golov zaostanka, potem pa smo zopet popustili in gosti so zasluženo zmagali.

Končni rezultat – 18:26

RK Trimo Trebnje: L. Zupančič, B. Novak (3), M. Metelko (4), G. Gole (7), A. Kuzmanovič (1), F. Kolenc (2), P. Kotar (1), R. Grabljevec, P. Potrebuješ