MDA odlično otvorili novo sezono

V sredo, 1.10.2014, je v športni dvorani OŠ Stična v Ivančni Gorici potekalo 1. kolo predtekmovalne skupine CENTER II. Trebanjci smo igrali proti SVIŠ-u. Tekmo smo začeli s pravim pristopom in v že 10. minuti smo SVIŠ-u pobegnili na +7. Prvi polčas smo mirno pripeljali do konca in na drugi polčas odšli s prednostjo trinajstih zadetkov (15:2). V uvodnih minutah drugega polčasa smo razliko samo še povečali, tako, da so nato dobili priložnost prav vsi igralci. Končni rezultat je bil 25:14, Trebanjci pa smo se veselili zelo pomembne zmage. Naslednja tekma nas čaka v goteh proti ekipi MRK Krka.

RK SVIŠ : RK Trimo Trebnje     14: 25   (2:15)

RK Trimo Trebnje: Erman, Pate 1, Pangrc 3, Jevnikar, Mežan, Vovk 1, Rakar 2, Gaberc, Mlakar 1, Povše 6, Rezelj 1, Rajk 8, Kirm, Kovič;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (MLAJŠI DEČKI A)

1. RK TRIMO TREBNJE 1 1 0 0 25 : 14 (0:0) 2 (0) 0
2. RK GRČA KOČEVJE 0 0 0 0 0 : 0 (0:0) 0 (0) 0
3. MRK KRKA 0 0 0 0 0 : 0 (0:0) 0 (0) 0
4. RK ČRNOMELJ 0 0 0 0 0 : 0 (0:0) 0 (0) 0
5. RD RIKO RIBNICA 0 0 0 0 0 : 0 (0:0) 0 (0) 0
6. RK SVIŠ 1 0 0 1 14 : 25 (0:0) 0 (0) 0