MDA: Ni vsak dan nedelja

MDA, sezona 2015/16V nedeljo, 11. 10. 2015, je v dvorani OŠ Trebnje potekala tekma med selekcijama mlajših dečkov A RK Trimo Trebnje in RK Krka iz Novega mesta.

Začetne minute so pripadle gostom iz Novega mesta, ki so po nepotrebnih napakah naše ekipe v napadu povedli za 2 gola. Po nekaj minutah tekme je Trebanjcem z dobro obrambo in učinkovitim napadom uspelo izenačiti rezultat (3:3), sledile pa so minute nezbrane igre in gostom ni bilo težko do premora višati razliko v golih (9:15). Tudi v 2. polčasu so gosti narekovali visok ritem, ki mu Trebanjci nikakor niso mogli slediti. V napadu so bili nerazpoloženi in v obrambi premalo aktivni, zato tudi minute odmora, ki jih je vzel trener Radelj, niso veliko pomagale. Krkaši so prepričljivo zmagali. Končni rezultat: 16:29.

RK Trimo Trebnje: L. Zupančič, T. Zakošek, G. Gole (3), P. Kotar, A. Kuzmanovič (2), J. Šenica (3), R. Grabljevec, F. Kolenc (3), B. Novak (5), L. Keržan, P. Potrebuješ