MDA na tretjem turnirju premagali Brežice in Dobovo

mda-2V Dobovi je v sredo, 7. 5. 2014, potekal tretji turnir nadaljevalne skupine III, na katerem so sodelovale tri ekipe, in sicer domača ekipa RK Dobova, RK Brežice in RK Trimo Trebnje. Prvo tekmo smo igrali proti favorizirani ekipi iz Brežic in zaradi dobre obrambe ter hitrih protinapadov na odmor odšli s prednostjo treh golov. V drugem polčasu je bila naša igra sicer malo slabša, kljub temu pa smo tekmo zaključili z minimalno prednostjo enega zadetka.

Drugo tekmo smo igrali proti domači ekipi iz Dobove in v prvem polčasu vodili z rezultatom 11:16. V drugem polčasu so priložnost za igro dobili vsi igralci ter tekmo dobili z visoko prednostjo 9 golov.

1. tekma: RK Trimo Trebnje: RK Brežice 14:13 (9:6)

2. tekma: RK Dobova: RK Trimo Trebnje 13:22 (6:11)

Strelci za RK Trimo Trebnje na obeh tekmah: Čulk A. 3, Smolič K. 5, Slavič A. 4, Šenica N. 4, Rajk M. 5, Višček L. 7, Pate S. 5, Mlakar G. 1, Kirm A. 1, Vovk Ž. 1, Kmet L., Povše T., Špelič T. 8 obramb (31%), Gaberc M. 3 obrambe (33%);