MDA: Mladi Trebanjci visoko premagali aktualne državne podprvake

mda_14-15V četrtek, 20. 11. 2014 se je v športni dvorani v Trebnjem odvijalo peto kolo predtekmovalne skupine CENTER II med dvema neporaženima ekipama v letošnji sezoni in sicer domačim Trimom in Ribnico, ki je aktualni državni podprvak v kategoriji letnikov 2002. Tekma je bila izenačena le v prvih minutah do rezultata 3:3, nato pa so mladi Trimovci dvignili nivo igre in na odmor odšli s štirimi zadetki prednosti (12:8). V drugem polčasu so Trebanjci s svojo srčno in čvrsto igro v obrambi ter odličnim napadom vodili že za enajst zadetkov (26:15). Na koncu pa slavili za visokih deset zadetkov (27:17). Pohvaliti velja vse igralce, saj so s svojo pametno igro premagali nasprotnika, ki je lansko sezono končal na drugem mestu v državi. Sedaj pa fantje le pridno trenirajte še naprej, da se bomo v letošnji sezoni lahko še velikokrat veselili novih zmag in dobre igre, ki jo prikazujete in jo boste še prikazovali, saj imate še ogromno rezerv.

RK TRIMO : RD RIBNICA   27:17  (12:8)

RK TRIMO TREBNJE: Pate S. 4,  Čulk A., Mlakar G. 3, Rakar J. , Rajk M. 9 (4) ,  Povše T. 10 , Pangrc M. , Jevnikar R., Erman K. , Kirm A. , Rezelj T. 1, Mežan M. , Dular Ž., Kovič O., Miha G.;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (MLAJŠI DEČKI A)