MDA doživeli prvi poraz v polfinalu

MDA-sezona-201415V sredo, 18. 3. 2015, se je v dvorani OŠ Kozina odvijala tekma med  RD Jadran in RK Trimo Trebnje. Tekmo smo začeli nekoliko nezbrano tako v napadu kot v obrambi. Nato smo se nekoliko zbrali in nasprotnikom “ušli” celo za dva gola, a do polčasa to prednost izgubili. Ob polčasu je bil rezultat 11:11. V drugem polčasu so nasprotniki spremenili obrambo in zaradi tega smo v napadu imeli nekaj več težav. Tako so nasprotniki igrali cel drugi polčas “presing”in nam ušli na nekaj golov razlike, ki pa jih nismo več mogli nadoknaditi. Na koncu je bil rezultat 24:21.

RD Jadran : RK Trimo Trebnje 24:21 (11:11)

RK Trimo Trebnje: Rajk M. 7, Pate S., Rezelj T. 2, Erman K., Povše T. 6, Pangerc M., Vovk Ž. 1, Mežan M., Rakar J., Čulk A., Dular Ž., Gaberc M., Kovič O.;