MDA brez težav preko Loke

MDA-sezona-201415V nedeljo, 19. 4. 2015, se je ob 16.00 v dvorani v Škofji Loki odvijala tekma med RK TRIMO TREBNJE in RD LOKA URBANSCAPE. V začetku tekme smo imeli zelo dobro obrambo in v napadu smo zabijali. Prvi gol smo  zadeli že v prvi minuti. Malo smo popustili v obrambi, a nas Loka vseeno ni mogla ujeti. Ob polčasu je bil rezultat 9:16 za Trimo. V drugem polčasu smo dobili igralci iz 1. postave še nekaj minut in povečali prednost, da je trener lahko naredil tudi nekaj menjav in da so priložnost dobili vsi igralci. Ob koncu smo tako zmagali z  rezultatom 20:25. Že v petek, 24. 4. 2015, ob 18.30 sledi naslednja tekma, ki bo v Trebnjem. Igrali bomo proti lanskim državni prvakom. Ta tekma bo odločala o tem ali se bomo uvrstili v finale ali pa igrali od 5. do 8. mesta v državi. kar je za nas velik uspeh.

RK Trimo Trebnje : RD Loka Urbanscape  25:20  (16:9)

RK Trimo Trebnje: Kirm A.1, Dular Ž., Kovič O., Mežan M., Pangrc M., Erman K., Novak M., Rakar J.2, Vovk Ž., Povše T.3, Gaberc M., Rajk M.13, Mlakar G.2, Čulk A.1, Rezelj T.1, Pate S.2,