Novice

Dva Trebanjca za reprezentanco proti Bahrajnu

V okviru aktivnosti moške reprezentance letnika 1996 in mlajših bodo kandidati za moško reprezentanco odigrali dve pripravljalni tekmi proti reprezentanci Bahraina (letnik 1996 in mlajši). Med povabljenimi sta tudi dva rokometaša iz vrst RK Trimo Trebnje in sicer: vratar Žiga Urbič ter srednji zunanji Matic Kotar. Zbor reprezentance za prvo tekmo je pred Rdečo dvorano v Velenju, v ponedeljek, 28.01.2013, ob 18.00 uri.

Vabljeni igralci na prvo tekmo:

1. Blaž JANC                        RK Celje Pivovarna Laško

Žiga Urbič

2. Blaž HUSAR                     RK Celje Pivovarna Laško
3. Rok CVETKO                    RK Celje Pivovarna Laško
4. Luka KIKANOVIČ             RK Celje Pivovarna Laško
5. Gal MARGUČ                   RK Celje Pivovarna Laško
6. Jaka MALUS                    RK Celje Pivovarna Laško
7. Jakob BEĐETI                  RK Celje Pivovarna Laško
8. Aleks KAVČIČ                  RD Loka 2012
9. Žiga URBIČ                      RK Trimo Trebnje
10. Grega KREČIČ               RK CIMOS Koper
11. Rok CVETKO                 RK Jeruzalem Ormož
12. Darko STOJNIČ             RD Slovan
13. Matic KOTAR                RK Trimo Trebnje
14. Jan PREVOLNIK            ŠD RK Krim
15. Miha KOLMANČIČ       RK Jeruzalem Ormož
16. Andraž VELKAVRH       RK Cimos Koper
17. Kristjan KOZOLE           RK Krško
18. Matic TOPOLOVEC      RK Jeruzalem Ormož

Zbor reprezentance za drugo tekmo je pred Rdečo dvorano v Velenju, v nedeljo, 03.02.2013, ob 17.00 uri.


Vabljeni igralci na drugo tekmo:
1. Blaž JANC                     RK Celje Pivovarna Laško

Matic Kotar

2. Tilen SOKOLIČ             RK Cimos Koper
3. Rok CVETKO                RK Celje Pivovarna Laško
4. Luka KIKANOVIČ          RK Celje Pivovarna Laško
5. Gal MARGUČ               RK Celje Pivovarna Laško
6. Jaka MALUS                 RK Celje Pivovarna Laško
7. Jakob BEĐETI               RK Celje Pivovarna Laško
8. Aleks KAVČIČ               RD Loka 2012
9. Žiga URBIČ                   RK Trimo Trebnje
10. Grega KREČIČ            RK CIMOS Koper
11. Rok CVETKO              RK Jeruzalem Ormož
12. Darko STOJNIČ          RD Slovan
13. Matic KOTAR            RK Trimo Trebnje
14. Jan PREVOLNIK         ŠD RK Krim
15. Aleks VLAH                RK Cimos Koper
16. Andraž VELKAVRH   RK Cimos Koper
17. Tomaž CVETKO         RK Jeruzalem Ormož
18. Blaž ORTER                RK Slovenj Gradec 2011

D. L.