Kadeti zmagali v Ribnici!

Kadetska ekipa RK Trimo Trebnje se je v nedeljo odpravila na neugodno gostovanje v Ribnico. Kljub poškodbam so vsi igralci stisnili zobe in zaigrali na tekmi. Že uvodne minute so pokazale, da bo potekal boj za vsako žogo. Po izenačenem začetku nam je v 20. minuti uspelo povesti za 3 zadetke in z dobro obrambo smo prednost vseskozi povečevali in odšli na odmor s prednostjo 6 zadetkov (11:17). Tudi v nadaljevanje smo vstopili odločno, da tekmo dobimo in z borbeno obrambo ter učinkovitim napadom nam je to zanesljivo uspelo. Dobro so branili vratarji, v napadu pa smo bili raznovrstni in zadevali iz  vseh položajev. Končni rezultat 25:34 v našo korist.

RD Riko Ribnica : RK Trimo Trebnje 25 : 34 (11 : 17)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Kraševec, Pangrc, Horžen 10, Jerlah 7, Majzelj 4, Pangerc 5, Redek 7, Višček, Kukenberger, Kmet 1; trener: Benjamin Teraš

Več slik tukaj.

Ribnica 1

V soboto, 1.4.2017 ob 11.30, igramo kadeti Trima v domači dvorani tekmo proti vodilni ekipi RK Gorenje Velenje. Vljudno vabljeni!