Kadeti zmagali desetič zapored

Kadetska ekipa RK Trimo je za deseto zaporedno zmago ugnala sosede iz Ivančne Gorice. Tekmo smo odprli slabo z veliko napakami v obrambi in gostje so nam z lahkoto sledili. Naša nezbranost se je nadaljevala tudi v napadu, kjer smo kot po tekočem traku izgubljali žoge. Kljub temu smo imeli tekmo vseskozi pod nadzorom in prvi polčas zaključili s 5 zadetki prednosti. V drugem polčasu smo nadaljevali z medlo igro in gostje so se nam približali le na zadetek zaostanka 21:20, po nekaj dobrih obrambah in uspešno zaključenih napadih pa smo tekmo zasluženo zmagali z 31:24.

RK Trimo Trebnje : RK SVIŠ 31 : 24 (16 : 11)

RK Trimo Trebnje: Rogelj, Gabrijel, Kraševec, Horžen J. 5, Medved 2, Kotar Mi. 3, Kotar Ma. 13, Hriberšek 1, Jerlah 1, Redek 2, Horžen K. 3, Brezovar, Hostnik 1; trener: Benjamin Teraš