Včeraj, 20.1.2015, smo kadeti Trima odigrali prestavljeno srečanje proti ekipi RD Slovan iz Ljubljane. Na začetku tekme so gostje hitro dvakrat zadeli in povedli z 0:2, potem pa smo z borbeno igro vzpostavili ravnotežje in prešli v vodstvo. Z dobro obrambo in hitrimi prehodi v napad smo večali prednost in pred polčasom uspeli povesti z 18:10. Polčas se je zaključil z rezultatom 18:12 v našo korist. V drugem polčasu nismo nadaljevali igre iz prvega dela, napake v obrambi in napadu so se vrstile in gostje so se uspeli približati na 3 zadetke. Kljub slabši igri smo ubranili prednost in zasluženo osvojili dve točki proti ekipi Slovana.

Že v soboto, 24.1.2015, Vas vljudno vabimo, da nas pridete vzpodbujat na naslednjo tekmo proti ekipi RK Krim, ki bo ob 16.40 v dvorani OŠ Trebnje.