Kadeti z novo zmago v finale državnega prvenstva!

V soboto, 11.4.2015, je kadetska ekipa Trima gostovala na Igu, kjer v polfinalni skupini še nobenemu gostujočemu moštvu ni uspelo zmagati. Tekmo smo začeli odločno, vendar so nam bili domačini vseskozi za petami. Po vodstvu domačih za dva zadetka v sredini prvega polčasa, smo uspeli z dobro obrambo izenačiti in tudi povesti. Do polčasa smo si z dobro igro priigrali pet zadetkov prednosti (13:18). V drugem polčasu nismo popuščali in razlika se je vseskozi gibala okoli petih zadetkov prednosti za Trimo. Tudi sprememba obrambe domači ekipi ni prinesla rezultata in na koncu smo zasluženo slavili z 24:29.

Tako si je kadetska ekipa Trima že dva kroga pred koncem polfinalne skupine A priigrala prvo mesto v skupini in uvrstitev na finalni turnir kadetskega prvenstva Slovenije!

Že v petek 17.4.2015, ob 18.30 uri pa fantje igrajo tekmo proti sosedom iz Novega mesta v domači dvorani. Vljudno vabljeni!

ŠD Mokerc Ig : RK Trimo Trebnje 24:29 (13:18)

RK Trimo Trebnje: Brezovar, Poglavc 1, Medved 5, Kotar Mi. 4, Verbič 8, Stare, Horžen 2, Hostnik, Kotar Ma. 7, Špelič 2, Rajkovič, Potrebuješ, Zakošek; trener: Benjamin Teraš

1. RK TRIMO TREBNJE 12 10 1 1 370 : 307 (0:0) 21 (0) 0
2. ŠD MOKERC – IG 12 7 2 3 360 : 335 (0:0) 16 (0) 0
3. MRK KRKA 11 7 0 3 326 : 292 (0:0) 14 (0) 0
4. RD URBANSCAPE LOKA 11 7 0 4 335 : 313 (0:0) 14 (0) 0
5. MARK OLIMPIJAMARK OLIMPIJA – KRIM 11 4 1 6 329 : 348 (0:0) 9 (0) 0
6. RD SLOVAN 11 4 1 6 314 : 347 (0:0) 9 (0) 0