FOTO in VIDEO: Kadeti z novim parom točk iz Škofljice

Dne, 13.11.2014, je kadetska ekipa Trima odigrala zaostalo tekmo proti vrstnikom RK Sviš-Škofljica. To je bil derbi trenutno prvouvrščene in drugouvrščene ekipe predtekmovalne skupine CENTER II. Domačini so takoj na začetku tekme pokazali, da želijo ostati v domači dvorani nepremagani in so z dobro obrambo povedli 2:0. Naši fantje se niso zmedli in so počasi začeli loviti zaostanek, tako da je ves prvi polčas potekal v izenačeni igri. Pred polčasom smo uspeli povesti za dva zadetka, polčas pa se je končal z rezultatom 14:15 v našo korist. Takoj na začetku drugega polčasa smo uspeli povesti s 19:16, vendar so izključitve pripomogle k tem, da so se nam domačini ponovno približali na 18:19. Po nekaj uspešnih obrambah in hitrih prehodih v protinapad smo hitro spet povedli za tri zadetke. Kljub izključitvam (igrali smo kar nekaj minut le z 4 igralci v polju), smo svojo prednost obdržali in jo v popolni postavi v 54. minuti povečali na +6 (23:29). Na koncu smo slavili z 32:28.

RK Trimo Trebnje: Rajkovič, Stare, Verbič 13, Brezovar, Falkner, Horžen 8, Kotar Ma. 8, Medved 1, Rogelj, Zakošek, Hostnik, Hriberšek 1, Jerlah 1, trener: Benjamin Teraš