Kadeti visoko premagali Črnomelj

KADETIV sredo, 25.9.2013, ob 18.00 je bila v športni dvorani Loka v Črnomlju odigrana tekma zaostalega drugega kroga državnega prvenstva. Nasprotnik je bil RK Črnomelj. Trebanjski rokometaši so se sprva zelo resno in brez kakršnega podcenjevanja lotili nasprotnika. Po dobrih uvodnih minutah, pa je začela igra v obrambi ter napadu slabeti. V drugem polčasu so dobili priložnost vsi igralci. Cilj tekme je bil polovično opravljen, saj smo zmagali za več kot 15 zadetkov, vendar smo pa presegli mejo dobljenih zadetkov za 1. Končni rezultat je bila zmaga za 17 zadetkov (21:38).

RK ČRNOMELJ : RK TRIMO TREBNJE   21:38 (8:15)

RK TRIMO TREBNJE: Potrebuješ G. 5 , Krevs M. 4 , Mlakar V. 8 , Gruden T. 4 , Zaplotnik 3 , Polhe L. 2 , Kotar M. 3 , Mikec I. 1, Verbič U. 5 , Špelič N., Rajkovič T. 3 , Potrebuješ Gašper ,Urbič Ž., Stare J., Vencelj