Kadeti Velenja boljši od Trima

Dne 7.2.2017, smo kadeti Trima gostovali v Velenju pri še neporaženi ekipi RK Gorenje Velenje. Že na začetku tekme so nam domačini pobegnili, vendar smo se kmalu vrnili in izenačili na 3:3. Nato smo zopet naredili nekaj napak in domačini so to s pridom izkoristili ter povedli z 10:4. Po minuti odmora smo svojo igro izboljšali, vendar bližje kot na razliko štirih zadetkov nismo uspeli priti. Polčas 17:11 za Gorenje. V nadaljevanju smo videli izenačeno srečanje in domačini so zasluženo slavili z 34:28.

RK Gorenje Velenje : RK Trimo Trebnje 34 : 28 (17:11)

RK Trimo Trebnje: Kraševec, Gabrijel, Pangrc, Glogovšek, Horžen 2, Jerlah 10, Kmet 1, Kukenberger 1, Mlakar, Pangerc 4, Rajk 2, Redek 3, Višček 2, Majzelj 3; trener: Benjamin Teraš

RK-TRIMO-TREBNJE-2016-3-kadeti

Naslednjo tekmo igramo kadeti Trima v nedeljo 12.2.2017 ob 17.30 uri v Trbovljah.