Kadeti v Krškem z borbeno igro do točke!

Kadeti RK Trimo Trebnje smo v sredo, 15.2.2017, odigrali zaostalo srečanje proti RK Krško v Krškem. Domačini do te tekme v polfinalni skupini B še niso oddali točke. Srečanje smo odprli z zadetkom, domačini pa so v naslednjem napadu izenačili. Borbena igra na obeh straneh in dobre obrambe vratarjev so botrovale temu, da si nobeno moštvo ni priigralo večje prednosti. Tri minute pred polčasom smo uspeli povesti za dva zadetka, vendar so domačaini uspeli izenačiti in na odmor smo odšli poravnani 11:11. Tudi v drugem polčasu se je nadaljeval boj za vsako žogo. V napadu smo imeli kar nekaj težav pri realizaciji, ki pa smo jih v obrambi nevtralizirali z odlično igro, katera nam je v 48. minuti prinesla prednost treh zadetkov (19:22). Sledila je izključitev na naši strani, dva zapravljena strela (vratnica) in domačini so izenačili ter povedli z 23:22. Po minuti odmora smo z zadetkom izenačili na 23:23 in vse do 25:25 lovili domačine, ko smo se uspeli ubraniti in v zadnji minuti povesti s 25:26. Domačini so v zadnji minuti izenačili, nam pa v zadnjem napadu (9 sekund) ni uspelo doseči zadetka.

Pohvaliti velja vse igralce za zelo dobro igro. Naslednje srečanje nas čaka po odmoru 4./5.3.2017 v Ormožu.

RK Krško : RK Trimo Trebnje 26:26 (11:11)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Kraševec, Špelic, Pangrc, Horžen 4, Jerlah 3, Majzelj 4, Kmet, Kukenberger 4, Pangerc 7, Redek 4, Višček; trener: Benjamin Teraš