Kadeti v drugem polčasu nadigrali Črnomelj

KadetiV torek, 4.12.2013 se je dvorani OŠ Trebnje odigralo redno kolo državnega prvenstva v kategoriji kadetov. Nasprotnika sta bila domači Trimo in gostujoča ekipa iz Črnomlja. V prvem delu prvega polčasa, so se gostujoči igralci dobro upirali domačinom, potem pa so naši igralci z rutinirano in disciplinirano igro v obrambi in v napadu polčas mirno pripeljali do konca. Rezultat ob polčasu je bil 15:12 v korist domačih. V drugem delu srečanja se je izrazito poznala dolga klop domačih, zato se je prednost povečevala iz minuto v minuto, vse do konca tekme. Rezultat na koncu je bil 36:21 v prid domačih. Pomembno je tudi to, da so vsi igralci dobili svojo priložnost.

RK Trimo Trebnje : RK Črnomelj   36:21  (15:12)

RK Trimo Trebnje: Mikec 3, Rajkovič 5, Gruden 5, Potrebuješ Gregor 5, Potrebuješ Gašper 3, Verbič 4, Željko 2, Kotar 5, Zaplotnik 4, Špelič, Stare, Vencelj;