V soboto, 8.11.2014, se je v športni dvorani OŠ Trebnje odigrala kadetska tekma med domačini in sosedi iz Novega mesta. Kljub poškodbam in boleznim v domači ekipi (Kotar Mi., Poglavc, Potrebuješ) so fantje RK Trimo izredno borbeno in odločno začeli srečanje. Požrtvovalna igra v obrambi se je obrestovala in iz hitrih prehodov v napad smo zlahka dosegali zadetke. Povedli smo z 5:1 in kasneje z 13:7 v 22. minuti srečanja. Takrat pa kljub lepim priložnostim nismo zadeli in gostje so se do polčasa približali na 3 zadetke zaostanka – 13:10. Na začetku drugega polčasa je bilo vse preveč napak v naši obrambi in gostje so prihajali do zadetkov. Tudi v napadu smo bili nezbrani, tako da je MRK Krka povedla v 41. minuti z 21:20. Naši fantje so tedaj odigrali močneje v obrambi in s tremi zaporednimi zadetki povedli 23:21. Od tega trenutka naprej pa se je prednost le še povečevala in tekmo smo zaključili z zmago 30:22.

RK Trimo Trebnje: Rajkovič 3, Stare, Špelič 8, Verbič 4, Brezovar, Falkner, Horžen 3, Kotar Ma. 8, Medved 4, Rogelj, Zakošek, Hostnik, Hriberšek, trener: Benjamin Teraš

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (KADETI)