Kadeti v dolenjskem derbiju ugnali Krko

V petek, 3.4.2015, smo kadeti Trima gostovali v Novem mestu pri ekipi MRK Krka. Srečanje si je ogledalo lepo število gledalcev in lahko so bili zadovoljni s prikazano igro. Od samega začetka srečanja se je vnel boj za vsako žogo. V hitri igri si nobena ekipa ni uspela priigrati večje prednosti, saj se je rezultat vseskozi spreminjal. Trimovci smo poizkušali narekovati ritem, vendar je bilo v naši igri kar nekaj napak. Ustvarjali smo si priložnosti, vendar smo bili s krila izredno nenatančni. (prestopi, zgrešeni streli) Kljub temu smo pred polčasom uspeli povesti za dva zadetka in na odmor odšli s prednostjo 15:14.  Drugi polčas smo začeli odločneje v obrambi in skušali popraviti napake, ki so se nam dogajale v prvem delu igre. Obramba je postajala vse boljša in iz hitrih prehodov v napad smo v sredini drugega polčasa povedli za 3 zadetke (18:21). Domačini so se želeli približati s tesnim pokrivanjem, vendar smo se proti takšni obrambi hitro znašli in ohranili prednost do konca. Končni rezultat 26:29 za Trimo.

Naslednjo tekmo igramo na Igu v soboto 11.4.2015 ob 17.00 uri.

MRK Krka : RK Trimo Trebnje 26:29 (14:15)

RK Trimo Trebnje: Potrebuješ 1, Rajkovič, Stare, Špelič, Verbič 6, Brezovar, Horžen 9, Kotar Ma. 12, Medved, Poglavc, Rogelj, Zakošek, Kotar Mi. 1, Hriberšek; trener: Benjamin Teraš