Kadeti uspešni v Ivančni Gorici

Kadetska ekipa Trima je gostovala pri sosedih iz Ivančne Gorice, ki do te tekme še ni poznala poraza.  V tekmo smo vstopili malce slabše in domačini so povedli z 2:0. Njihova prednost pa je hitro skopnela in z dobro igro smo prešli v vodstvo, ki je v 25. minuti znašalo že 5 zadetkov, po nekaj nepotrebnih napakah pa smo polčas zaključili s prednostjo 3 zadetkov (14:17). V drugem polčasu smo kmalu ostali brez Jerlaha, vendar so ostali fantje z borbeno igro uspeli zadržati prednost in zasluženo smo zmagali z 25:28.

Naslednje srečanje igramo v sredo 26.10.2016 ob 18.00 uri v domači dvorani, proti zelo dobri ekipi RD Ribnica. Vabljeni!

RK SVIŠ : RK Trimo Trebnje 25 : 28 (14 : 17)

RK Trimo Trebnje: Gabrijel, Kraševec, Špelič, Pangrc, Horžen 6, Kukenberger 1, Jerlah 5, Glogovšek, Višček 1, Mlakar, Redek 6, Majzelj 4, Kmet 5; trener: Benjamin Teraš