Kadeti uspešni na Galjevici

V zaostali tekmi kadetov polfinalne skupine A, smo bili Trimovci uspešni na Galjevici proti ekipi MARK Olimpija-Krim. Tekmo smo začeli odločno in kmalu povedli za 3 zadetke (3:6) in imeli priložnosti za povečanje prednosti. Tehnične napake, nenatančnost pri zaključnih strelih pa so omogočile ekipi Olimpije, da nas je dohitela in prehitela. Do polčasa smo domačine uspeli ujeti in povesti za zadetek. V drugem polčasu smo nadaljevali z raztrgano igro in si kljub temu uspeli priigrati štiri zadetke prednosti. Te prednosti nismo izpustili iz rok in tekmo dobili z rezultatom 33:31. Že v petek 3.4.2015, bomo ob 19.20 v Novem mestu odigrali še eno zaostalo srečanje proti ekipi MRK Krka.

MARK Olimpija-Krim : RK Trimo Trebnje 31:33 (16:17)

RK Trimo Trebnje: Potrebuješ 2, Rajkovič 1, Stare, Špelič 4, Verbič 3, Brezovar, Horžen 8, Kotar Ma. 8, Medved 2, Poglavc, Rogelj, Zakošek, Kotar Mi. 5, Hostnik, Hriberšek; trener: Benjamin Teraš