V soboto, 13.2.2106, smo se kadeti Trima odpravili v goste k vedno neugodnim Ižancem. Tekma se je začela zelo izenačeno in ekipi sta se izmenjavali v vodstvu. V drugi polovici prvega polčasa nam je uspelo pobegniti za 3 zadetke in s tako razliko smo odšli na odmor (14 : 17). Drugi polčas smo začeli veliko bolje v obrambi in kmalu pobegnili na 5 zadetkov prednosti. V nadaljevanju nismo popuščali in na koncu zasluženo slavili s 33 : 24. Tako ostaja kadetska ekipa Trima v tej sezoni še neporažena! Sedaj sledi tritedenski tekmovalni premor, 5.3.2016 pa nam v goste prihaja ekipa RK Kronos.

RK Ig Mokerc : RK Trimo Trebnje 24 : 33 (14 : 17)

RK Trimo Trebnje: Zakošek, Rogelj, Gabrijel, Pangrc, Medved 1, Horžen J. 4, Jerlah 10, Kotar Ma. 7, Majzelj 1, Kotar Mi. 4, Hriberšek, Redek 3, Kukenberger, Horžen K. 3, Brezovar, Hostnik; trener: Benjamin Teraš