Kadeti Trima smo v petek 17.4.2015 v dvorani OŠ Trebnje gostili sosede iz Novega mesta. Dvoboj se je začel zelo izenačeno, dobra ekipa Krke je nekajkrat povedla za zadetek. V zadnjih minutah prvega polčasa pa smo z dobro obrambo uspeli onemogočiti goste in si priigrati prednost štirih zadetkov. (16:12) V nadaljevanju smo hitro povečali prednost na šest zadetkov, vendar se gostje niso predali. Poskušali so s spremembo obrambe vendar tudi to ni prineslo uspeha. Domača dvorana je tako letos ostala neosvojena. Končni rezultat 30:27 za Trimo.

Čestitke vse igralcem kadetske ekipe za novo zmago in potrditev prvega mesta in uvrstitve na finalni turnir!

Že v četrtek potujemo na gostovanje v Koper, kjer bomo odigrali še zadnjo tekmo v polfinalni skupini.

RK Trimo Trebnje : MRK Krka 30:27 (16:12)

RK Trimo Trebnje: Potrebuješ, Rajkovič 3, Stare, Špelič 3, Verbič 7, Brezovar, Horžen 2, Kotar Ma. 10, Medved 3, Poglavc 1, Zakošek, Hostnik 1, Hriberšek; trener: Benjamin Teraš