V nedeljo, 27.9.2015,  smo se kadeti Trima pomerili z ekipo MRK Krke v Novem mestu. Vedno zanimivo srečanje se je začelo zelo izenačeno. Nobena izmed ekip si v začetku srečanja ni uspela priigrati prednosti, rahlo pobudo pa smo vendarle imeli Trimovci. V 10. minuti srečanja smo uspeli povesti za 3 zadetke (4:7) in z dobro obrambo smo povečali prednost na 6:10 in kasneje na 10:16, polčas pa se je po naši zgrešeni sedemmetrovki končal v našo korist 11:16. V drugem polčasu smo zaigrali še bolje in kmalu povišali na 14:22 ter tekmo mirno pripeljali do konca.

MRK Krka : RK Trimo Trebnje 24:29 (11:16)

RK Trimo Trebnje: Horžen J. 2, Pangrc, Kraševec, Gabrijel, Brezovar, Kukenberger, Horžen K. 3, Kotar Ma. 9, Medved Ž. 2, Redek 6, Rogelj, Zakošek, Kotar Mi. 4, Hostnik 1, Jerlah 2; trener: Benjamin Teraš