Kadeti Trima ostajajo edina neporažena ekipa v polfinalni skupini A!

V soboto, 5.3.2016, je kadetska ekipa Trima v svoji dvorani gostila ekipo RK Kronos iz Logatca. Fantje so zaigrali zelo zavzeto in hitro povedli s 6:1. Kljub poškodbi Marka Kotarja smo nadaljevali z agresivno igro v obrambi in iz nasprotnih napadov polnili mrežo nasprotnika. Rezultat ob polčasu je bil 18:10 v korist Trima. Kljub nenehnim menjavam smo tudi v drugem polčasu nadaljevali z dobro igro in zanesljivo večali prednost. Prav vsi igralci so stopili na igrišče in se tudi vpisali med strelce. Ob koncu je semafor kazal 38:23 v korist Trima. Po polovici tekem v polfinalni skupini A, smo kadeti Trima še edina neporažena ekipa, z naslednjim kolom pa se začnejo povratna srečanja, kjer bomo poskušali nadaljevati z dobro igro.

Naslednjo tekmo igramo proti sosedom iz Ivančne Gorice v njihovi dvorani.

RK Trimo Trebnje : RK Kronos  38 : 23 (18 : 10)

RK Trimo Trebnje: Rogelj, Pangrc, Gabrijel, Horžen J. 2, Medved 1, Jerlah 3, Kotar Ma. 1, Kotar Mi. 4, Hriberšek 6, Redek 8, Horžen K. 5, Brezovar 1, Pangerc 5, Majzelj 2; trener: Benjamin Teraš