Kadeti Trima nadaljujejo z zmagami

V petek, 22. 1.2016, smo kadeti Trima v Trebnjem gostili ekipo RD Koper 2013. Tekmo smo začeli zbrano v obrambi in kmalu povedli za tri zadetke. Nato nam je gostujoči vratar povzročil nekaj težav in gosti so se približali le na zadetek zaostanka, vendar to ni trajalo dolgo. Z hitro in učinkovito igro smo večali prednost in si že ob polčasu priigrali visokih 8 golov naskoka (20:12). V drugem polčasu smo nadaljevali z dobro igro, priložnost so dobili vsi igralci in tekmo smo zanesljivo dobili z rezultatom 39:27.

RK TRIMO TREBNJE : RD KOPER 2013    39 : 27 (20:12)

RK Trimo Trebnje: Brezovar, Jerlah 8, Zakošek, Horžen K. 8, Medved 4, Kotar Mi. 4, Hostnik, Kotar Ma. 4, Redek 4, Pangrc, Kukenberger 1, Hriberšek 1, Horžen J. 2; trener: Benjamin Teraš

Naslednjo soboto kadeti Trima gostujemo v Izoli.